i

Hakkımızda_

SG Creative Arts, sektörün ilk yıllarından beri aralıksız devam eden serüveninde dijital dünyaya ait tüm işleri bir arada toplar, geliştirir ve yönetir.

i

Neler Yapıyoruz_

Video Prodüksiyon

Öncelikle, hikaye pre-prodüksiyon aşamasıyla başlar. Daha sonra pre-prodüksiyon aşamasında öncelikle videonun konsepti yani teması belirlenir. Videonun hedef kitle analizleri gerçekleştirilerek kimlere hitap edeceği belirlenir ve hikayenin senaryosu yazılır. Eğer seslendirme olacaksa seslendirme metinleri üretilir. Böylece pre-prodüksiyon aşaması tamamlanarak ve asıl prodüksiyon aşamasına geçilir. Prodüksiyon aşamasında ise video projesinin türüne ve konseptine bağlı olarak çalışmalar gerçekleştirilerek, post prodüksiyon aşamasında, görsel stoklar oluşturulan filmin seslendirmesi, ses ve müzik prodüksiyonu ve kurgu / montaj aşamaları gerçekleştirilerek video hazırlanmış olur.

Sosyal
Medya Marka Yönetimi

İyi bir sosyal medya yönetimi ile markanızın değerini yükseltmek gerçekten mümkün. Bu konuda alacağınız profesyonel destekle siz de marka bilinirliğini artırabilirsiniz. Ayrıca mevcut kitle ile marka arasında bağ kurmanıza yardımcı olacak sosyal medya marka yönetimi ile siz de markanızı dijital dünyaya olması gerektiği konuma taşıyarak birçok kullanıcıya hitap edebilirsiniz. Dijital dünyada markanızı aktif hale getirmek için sosyal medya marka yönetimi hizmetleri ile siz de hitap ettiğiniz kitleye üstün hizmet kalitesi ile ulaşabilirsiniz ve onlarla bir bağ kurabilirsiniz. Sosyal medya marka yönetimi konusunda bize güvenebilirsiniz.

Web Tasarım

Web tasarımda artık dünya genelinde herkesin bildiği, ayrıca içerik yönetimi gerçekten hiç bilmeyenler için bile uygun olan alt yapısı ile WordPress tabanlı web siteleri yapıyoruz. Web sitenizi, sizlerin kolaylıkla kullanabilmesi için kullanıcı deneyimine uygun olarak tasarlıyor, geliştiriyoruz. Sunduğumuz içerik yönetim sistemlerindeki renk paletleri sayesinde dilediğiniz renklerle tasarımı gerçekleştiriyoruz. Web sitenizde oluşturulan formlar sayesinde müşterilerinizle kolaylıkla iletişime geçebilir ve onlardan her an bilgi alabilirsiniz. Web sitenizi ayrıca ilk kurulum aşamasında organik SEO çalışmasıyla arama motorlarına göre optimize ediyoruz.

Fotoğraf

Fotoğraf prodüksiyonu projelerinde başarıya ulaşmak için öncelikle çok iyi bir şekilde marka analiz edilmelidir. Profesyonel çekim ekibimiz, fotoğraf prodüksiyonunun yapılacağı alan hakkında detaylı araştırma yapmaktadır. Eğer çekimleriniz stüdyoda gerçekleştirilecekse stüdyo hazırlanmalı, ışık kurulumu ve çekim ekipmanları, projeye uygun olarak seçilerek konumlandırılmalıdır. Çekimler dış mekanlarda çekilecekse, öncesinde mutlaka bir saha keşif gezisi gerçekleştirilmeli ve hangi ekipmanlarla, kaç kişinin başarılı bir çekim için yeterli olacağı belirlenmelidir. SG Creative Arts; iletişim dinamiklerine hakim, tam profesyonel fotoğraf çekim ekibiyle hedef kitleye göre düşünülmüş kusursuz fotoğraf prodüksiyonlarına hayat verir. Çekilen görüntüler, post prodüksiyon aşamasında bilgisayar programları ile düzenlenerek mükemmel hale getirilir ve fotoğraf prodüksiyonu istenen konuya değer katacak şekilde, yayımlanmaya ve kullanılmaya hazır hale getirilir.

Grafik
Tasarım

Grafik tasarım SG Creative Arts'a göre; ”Sanat ve mesleğe mesaj iletmek için tipografi, imgeler, semboller ve renkler gibi görsel unsurları seçme ve düzenleme mesleğidir. Grafik tasarım ayrıca “görsel iletişim” olarak adlandırılabilir; bu, form verme işlevini vurgulayan bir terimdir aslında. Bir tasarımın temel amacının bir kitleye mesaj iletmek olduğunu belirtebiliriz. Böylece tasarımcı, sözel ve görsel öğeleri düzenli bir şekilde birleştirir, ortaya çıkan sonuç sözel ve görsel olarak iletilmek istenilen mesajdır.

Yeteneklerimiz

Dijital dünyanın sürekli geliştiği ve çağa ayak uydurarak her zaman güncel kalan ajansımız, genç ve dinamik ekibimiz ile kreatif, yenilikçi ve üretkenlik konusunda yaptığı işler ile öncü olmaktadır. SG Creative Arts, gerek teknik donanımları, gerekse kreatif ve yenilikçi bakış açısı, dinamik ekibi ile, gelişen teknolojiye her zaman ayak uydururken en yeni modern çalışmalar ve projeler ile öne çıkıyor.

Fotoğrafçılık
Video Prodüksiyon
Grafik Tasarım
Web Tasarım
Sosyal Medya

Yaratıcılık mı arıyorsunuz? Bizimle çalışmak ve iş birliği yapmak ister misiniz?

SG Creative Arts, sektörün ilk yıllarından beri aralıksız devam eden serüveninde dijital dünyaya ait tüm işleri bir arada toplar, geliştirir ve yönetir. Dijital dünyanın sürekli geliştiği ve çağa ayak uydurarak her zaman güncel kalan ajansımız, genç ve dinamik ekibimiz ile kreatif, yenilikçi ve üretkenlik konusunda yaptığı işler ile öncü olmaktadır. SG Creative Arts, gerek teknik donanımları, gerekse kreatif ve yenilikçi bakış açısı, dinamik ekibi ile, gelişen teknolojiye her zaman ayak uydururken en yeni modern çalışmalar ve projeler ile öne çıkıyor.